Kedigözü ve Özellikleri

Kedigözü ve Özellikleri

20.01.2018
Doğal kedigözüne Krizoberil adı verilir. Mavi, yeşil, beyaz, sarı, gri, kahverengi gibi pek çok renkte bulunabilir. İpeksi bir yanardöner parlaklığa sahiptir.

Şans getirdiğine inanılır. Bir refah taşıdır. Özellikle iş adamlarına şans, servet ve zenginlik getirdiğine inanılır. Var olan servetin de korunmasını sağlar.

Sıkıntı verici duygulardan kurtularak daha rahat huzurlu bir yaşam sürmeye yardımcı olur. Stres altındaki kişilerde rahatlama sağlar. Yaratıcılık ve özgüveni arttırır.

Çok etkili bir topraklanma taşıdır, aurayı temizler ve negatif enerjiyi uzak tutar.

Sezgileri kuvvetlendirir, farkındalığı arttırır. Yaşam amacını bulmaya yönlendiren bir enerjisi vardır. Meditasyon, durugörü ve telepatik çalışmalarda başarıyla kullanılabilir.

Aslan burcunun taşlarındandır.

Rengine uygun olarak tüm çakralarda kullanılabilir. Bunun dışında kök çakra, dalak çakrası ve üçüncü göz üzerinde etkili bir enerjiye sahiptir.

İLGİLİ BLOG YAZILARI

Burçlara Göre Doğaltaşlar

Çakralara Göre Doğaltaşlar

Aslan Burcuna Ne Hediye Alınır?

DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI

DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA

Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması

Şans için Doğaltaşları Kullanmak

 

<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica