Kedigözü ve Özellikleri

Kedigözü ve Özellikleri

20.01.2018
Doğal kedigözüne Krizoberil adı verilir. Mavi, yeşil, beyaz, sarı, gri, kahverengi gibi pek çok renkte bulunabilir. İpeksi bir yanardöner parlaklığa sahiptir.

Şans getirdiğine inanılır. Bir refah taşıdır. Özellikle iş adamlarına şans, servet ve zenginlik getirdiğine inanılır. Var olan servetin de korunmasını sağlar.

Sıkıntı verici duygulardan kurtularak daha rahat huzurlu bir yaşam sürmeye yardımcı olur. Stres altındaki kişilerde rahatlama sağlar. Yaratıcılık ve özgüveni arttırır.

Çok etkili bir topraklanma taşıdır, aurayı temizler ve negatif enerjiyi uzak tutar. Sezgileri kuvvetlendirir, farkındalığı arttırır. Yaşam amacını bulmaya yönlendiren bir enerjisi vardır. Meditasyon, durugörü ve telepatik çalışmalarda başarıyla kullanılabilir.

Aslan burcunun taşlarındandır.

Rengine uygun olarak tüm çakralarda kullanılabilir. Bunun dışında kök çakra, dalak çakrası ve üçüncü göz üzerinde etkili bir enerjiye sahiptir.

NOT : Farklı kaynaklardan derlenmiştir.

ÖNEMLİ NOT : Bu bilgiler tıbbi öneri yerine geçmez. Sağlık sorunlarınızda lütfen doktorunuza danışınız.

Anasayfa Burç Takıları Anasayfa Ask Takıları Anasayfa Sarkaclar
<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica