Labradorit Taşı ve Özellikleri

Labradorit Taşı ve Özellikleri

13.02.2017
Birçok rengi içinde barındıran labradorit siyah ay taşı olarak da bilinmektedir. İyi Şans Taşıdır. Mağmatik kayaçlarda oluşan bu taşın evrensel yaşam enerjisini barındırdığına inanılır.

Stres ve kaygılardan arınmanıza yardım eder, enerji ve neşe ile dolmanızı sağlar. Değişiklikler ve geçiş dönemlerinde zorluklarla baş etmenizi sağlayacak enerjiye sahiptir. Güç, cesaret ve kendine güven verir.

Ruhsal bakımdan gelişmek amacıyla kullanılır. Ruhsal farkındalık, kendini keşfetme, sezgilerin artması ve psişik yeteneklerin geliştirilmesi için mükemmeldir. Meditasyon taşı olarak kullanıldığında evrensel bilince erişmeye, çok boyutlu enerjilerle iletişim kurmaya yardımcı olur. Ayrıca auranın etrafında bir enerji kalkanı oluşturarak psişik korunma sağlar, negatif enerjileri püskürtür. Enerji çalışmaları yapanlar için hem enerjiyi arttırmak hem de korunmak için faydalıdır.

 

Blog Link Ürün Labradorit Bileklik

 

Birlikte yaratım için niyet, ilham ve enerjinizin bir araya getirilmesini sağlar. İhtiyaç duyulan eşzamanlılığı ortaya çıkartır.

Feng Shui’de su enerjisi taşımaktadır. Değişim, dönüşüm ve yeniden doğuş ile ilgilidir. Evin, odanın veya ofisin kuzey alanına bir parça labradorit yerleştirebilirsiniz.

Tüm burçların kullanımına uygundur.

Alın ve taç çakralarıyla ilintilidir. Tüm çakraların uyumlu çalışmasını sağlayarak tam potansiyelinizi göstermenize yardım eder. Üçüncü göz üzerine konularak meditasyon yapıldığında oldukça etkilidir.

 

Blog Link Ürün Labradorit Yumurta

 

 

* LABRADORİT TAŞI ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI

Burçlara Göre Doğaltaşlar

Çakralara Göre Doğaltaşlar

Kova Burcuna Ne Hediye Alınır?

Yay Burcuna Ne Hediye Alınır?

Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

Başak Burcuna Ne Hediye Alınır?

Aslan Burcuna Ne Hediye Alınır?

Yengeç Burcuna Ne Hediye Alınır?

DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI

DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA

Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması

Psişik Korunma için Doğaltaşlar Nasıl Kullanılır?

Şans için Doğaltaşları Kullanmak

Yeni Başlangıçlar için Doğaltaşlar

<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica