Psişik Korunma için Doğaltaşlar Nasıl Kullanılır?

Psişik Korunma için Doğaltaşlar Nasıl Kullanılır?

07.10.2019
Psişik korunma kristalleri kullanmak için psişik saldırı altında olmanıza gerek yoktur. Nazar, kıskançlık, nefret gibi duygularla size yaklaşan ya da enerjinizi emen insanlar da negatif enerji yüklenmenize neden olur.

Kendinizi yorgun, gergin, dikkati dağınık, moralsiz sıkıntılı veya ağır hissediyorsanız, negatif enerjiden arınıp pozitif enerji depolamaya ihtiyacınız olabilir.

Taşıdığınız ya da maruz kaldığınız negatif enerjilerin etkilerinden koruyucu kristaller vasıtasıyla arınıp korunabilirsiniz. Psişik korunma için kullanılabileceğiniz doğaltaşlar Akik, Ametist, Aytaşı, Florit, Hematit, Kehribar, Labradorit, Lapis Lazuli, Malahit, Mercan, Oniks, Peridot, Yeşim

Bu doğaltaşlar etrafınızda sizi koruyacak bir enerjik kalkan oluşturur. Koruyucu taşları kullanmanın birkaç yöntemi vardır.

 

Takı Olarak :

Binlerce yıldır kullanıldıkları gibi koruma taşlarınızı birer tılsım olarak üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bir koruyucu kolye veya bileklik gün içerisinde sizi dışarıdan gelen etkilere karşı koruyacaktır. Takı olarak kullanacağınız taşları uygun bir yöntemle periyodik olarak temizleme gerekir. Ayrıca korunma niyetiyle taşları programlamanız da etkilerini artıracaktır.

 

Üzerinizde Taşımak :

Cebinizde, çantanızda bir parça koruyucu kristal taşıyabilirsiniz.

 

 

Blog Link Ürün Lapis Sarkaç Kolye

 

Ortamda Bulundurma :

Seçtiğiniz korunma taşlarından ev, ofis gibi vakit geçirdiğiniz yerlerde bulundurabilirsiniz. Bu taşlar periyodik olarak temizlenmelidirler. Takı kullanımında olduğu gibi, bu yöntemde de programlanmaları taşların etkilerini artıracaktır. Ev ya da ofise girdiğinizde pasif, ağır veya rahatsız hissediyorsanız bu yöntem sizin için uygundur.

 

Meditasyon :

İhtiyacınıza göre negatif etkiler hissettiğinizde ya da periyodik olarak, korunma taşlarıyla meditasyon yapabilirsiniz. Sessiz ve huzurlu bir yerde seçtiğiniz korunma kristalini avucunuzda tutarak meditasyon yaptığınız taktirde kendinizi negatif enerjilerden temizleyebilirsiniz.

 

Dua, meditasyon, spiritüel çalışmalar ve enerji çalışmalarında korunma kristalleri kullanmak sizi tüm negatif etkilerden koruyup güven içerisinde olmanızı sağlayacaktır.

Blog Link Ürün Labradorit Yumurta

 

 

* KORUNMA AMACIYLA KULLANABİLECEĞİNİZ ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI

DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI

DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA

Aytaşı ve Özellikleri

Florit ve Özellikleri

Labradorit ve Özellikleri

Yeşim ve Özellikleri

Peridot ve Özellikleri

Mercan ve Özellikleri

Lapis Lazuli ve Özellikleri

Oniks ve Özellikleri

Hematit ve Özellikleri

Ametist ve Özellikleri

Akik Taşı ve Özellikleri

Kehribar ve Özellikleri

Malahit Taşı ve Özellikleri

<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica