Sakinleşmenize Yardımcı Olacak 5 Doğaltaş

Sakinleşmenize Yardımcı Olacak 5 Doğaltaş

10.07.2019
Günlük koşuşturmalar sizi bunalttı mı? Biraz sakinleşmeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Huzur ve sakinlik sağladığına inanılan doğal taşları kullanmayı deneyebilirsiniz. Pek çok insan kendisine iyi geldiğini düşünerek doğal taşlar taşıyor, takı olarak kullanıyor. Siz de kendinizi rahatlattığını düşündüğünüz doğal taşlardan takılar kullanabilir ya da bu taşlarla birlikte meditasyon yapabilirsiniz.

Bir çok farklı sakinleştirici doğal taş ve kristal vardır. Sezgilerinizle sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Blog sakinleştirici 5 - ametist  

AMETİST

Mor rengin farklı tonlarında, saydam ya da opak olabilen ametist sakinleştirici olarak bilinen doğal taşların başında gelir. Olumsuz duygulardan kurtulmaya yardımcı olur. Huzur, denge, refah ve bolluk hissettirir. Zihni sakinleştirdiğinden meditasyonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca sizi tüm negatif enerjilerden de koruyacaktır.    

 

Ametist Kategorisindeki Ürünlerimizi İnceleyin!


Blog sakinleştirici 5 - akuamarin  

AKUAMARİN

Pek çok mavi doğal taş gibi akuamarin de sakinleştirir ve huzur verir. İyimserlik, neşe, sevgi ve şefkat hissettirir. Öfke, korku gibi duyguların yatışmasına yardımcı olur. Meditasyonlarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir taş olan akuamarin sezgilerinizi de kuvvetlendirecektir.

Akuamarin Kategorisindeki Ürünlerimizi İnceleyin!


Blog sakinleştirici 5 - florit  

FLORİT

Duygusal ve zihinsel dengeye kavuşmanıza yardım edebilecek taşlardan biri olan florit endişeden de kurtulmanıza yardımcı olabilir. Ortamın enerjisini temizleyen florit taşı meditasyon için sıkça tercih edilen taşlardan biridir. Kalp çakrası üzerinde de etkili olup geçmişinizin ağır enerjilerinden kurtulmanıza da yardım edecektir.


Florit Kategorisindeki Ürünlerimizi İnceleyin!


Blog sakinleştirici 5 - hematit  

HEMATİT

Mükemmel bir topraklama ve dengeleme enerjisine sahip olan hematit bedenin topraklanmasına yardımcı olur. Bu sayede canlılık, neşe ve uyum hissetmenizi sağlar. Meditasyon sırasında güvenle kullanabilirsiniz.


Hematit Kategorisindeki Ürünlerimizi İnceleyin!


Blog sakinleştirici 5 - pembe kuvars  

PEMBE KUVARS

Aşk taşı, kalp taşı gibi isimlerle de bilinen pembe kuvars kullanan kişinin çevresine pozitif enerjileri toplar. Sevgi, şefkat ve samimiyeti yaşamınıza getirir. Çevrenizle ve kendinizle uyum içerinde olmanızı sağlar. Tüm çakraları dengeleyerek kalp ile uyumlu hale getirip duygusal yüklerden kurtulmanızı sağlayacaktır.


Pembe Kuvars Kategorisindeki Ürünlerimizi İnceleyin!


 

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI

DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI

DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA

Florit ve Özellikleri

Pembe Kuvars ve Özellikleri

Hematit ve Özellikleri

Ametist ve Özellikleri

Akuamarin ve Özellikleri

<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica