Sitrin Taşı ve Özellikleri

Sitrin Taşı ve Özellikleri

12.02.2017
Kuvars grubundan olan sitrin taşı sarı, kahverengi, kızıl ve turuncu renklerde bulunabilir. Tüccar Taşı ve Başarı Taşı olarak da anılır.

Başarı ve bereket getirdiğine inanılır. Ayrıca servetin korunmasına da yardımcı olur.

Enerjik ve neşeli hissetmenize yardımcı olur. İyimserlik ve umut verir. Düşüncelerinize berraklık getirir. Yaratıcılığı ve hayal gücünü arttırır. Sevgiyi çeker. Güvende hissettirir.

Ruhsal temizlik ve canlandırma için mükemmel bir kristaldir.  Güneş ışığı enerjisini bedene aktararak auranın negatifliklerden temizlenmesini ve dengeli bir enerjiye sahip olmasını sağlar. Birlikte yaratım için gerekli enerji, odaklanma ve hayal gücünü destekler. 

Meditatif duruma geçmeyi kolaylaştırdığı, evrensel yaşam gücünün akışına izin verdiği için meditasyonlarda kullanımı yararlıdır.

 

Blog Link Ürün

 

Şifa çalışmalarında kullanmak için de mükemmel bir taştır. Takı olarak kullanılabileceği gibi evin ya da ofisin servet köşesine ve para kasesine yerleştirilebilir.

Koç, İkizler ve Akrep Burçlarının taşlarındandır.

Dalak ve Karın çakralarıyla uyumludur.  Taç çakrayı uyarmak için de kullanılabilir.

Sitrin kristalleri ısı ve ışığa çok fazla maruz kalmamalıdırlar. Enerjik temizlenmeye ihtiyaç duymazlar. Ancak gerek görüldüğünde ılık su ile temizlenebilirler. Temizlendikten hemen sonra kurulanmalıdırlar.

 

Blog Link Ürün

 

* SİTRİN TAŞI ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI

Burçlara Göre Doğaltaşlar

Çakralara Göre Doğaltaşlar

Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

Zenginlik ve Refah İçin 7 Doğaltaş

DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI

DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA

Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması

Yeni Başlangıçlar için Doğaltaşlar

<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica