Unakit ve Özellikleri

Unakit ve Özellikleri

14.02.2017
Yeşil içinde kırmızı ve pembe tonları içerir. Şans taşı olarak bilinir. Şifa, Topraklanma denge, korunma ve güç enerjileri içerir.

Dengeleyici özelliklere sahiptir. Huzur ve mutluluk verir. Şimdiki anda kalmaya yardımcı olur. Pozitif düşünmeyi sağlar. Duygusal sağlığı desteklemek için kullanılabilecek en iyi taşlardan biridir.

Kendini sevmeyi desteklediği gibi aşkı da çekmeye yardımcı olur. Koşulsuz sevgi, barış ve yeniden birleşmeyi teşvik eder.

Enerjiyi düzenlemek, elektromanyetik alan etkilerini azaltmak, atmosferi yatıştırıcı bir enerjiyle doldurmak için ev veya ofiste kütle veya biblo olarak kullanılabilir.

Kaybolan eşyaların bulunmasına yardımcı olmak amacıyla da kullanılmaktadır.

Meditasyon için kullanılabilecek taşlardandır. Topraklanma enerjisi sayesinde spiritüel çalışmalarda dünyaya bağlı kalmayı kolaylaştırır.

Geçmiş yaşam okuma terapilerine yardımcı olmak için de kullanılır. Önceki yaşamlardan gelen karma enerjisinin ve mevcut enkarnasyonun rollerinin anlaşılmasını kolaylaştırır.

İstenilen yaşamın birlikte yaratımına yardımcı olur.

Karın ve kalp çakrası ile ilintilidir. Üçüncü göz çakrasını tetikleyerek sezgisel görüntüler almak için alın üzerine yerleştirilerek kullanılabilir. Sakral (dalak) çakra üzerinde kullanıldığında kişinin refaha ulaşmasına yardımcı olur.

Terazi ve akrep burcunun taşlarındandır.

Akan su altında 5 dk tutularak temizlenebilir.

NOT : Farklı kaynaklardan derlenmiştir.

ÖNEMLİ NOT : Bu bilgiler tıbbi öneri yerine geçmez. Sağlık sorunlarınızda lütfen doktorunuza danışınız.

 

Blog Link Unakit

Anasayfa Burç Takıları Anasayfa Ask Takıları Anasayfa Sarkaclar
<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica