Unakit ve Özellikleri

Unakit ve Özellikleri

14.02.2017
Yeşil içinde kırmızı ve pembe tonları içerir. Şans taşı olarak bilinir. Şifa, Topraklanma denge, korunma ve güç enerjileri içerir.

Dengeleyici özelliklere sahiptir. Huzur ve mutluluk verir. Şimdiki anda kalmaya yardımcı olur. Pozitif düşünmeyi sağlar. Duygusal sağlığı desteklemek için kullanılabilecek en iyi taşlardan biridir.

Kendini sevmeyi desteklediği gibi aşkı da çekmeye yardımcı olur. Koşulsuz sevgi, barış ve yeniden birleşmeyi teşvik eder.

Enerjiyi düzenlemek, elektromanyetik alan etkilerini azaltmak, atmosferi yatıştırıcı bir enerjiyle doldurmak için ev veya ofiste kütle veya biblo olarak kullanılabilir.

Meditasyon için kullanılabilecek taşlardandır. Topraklanma enerjisi sayesinde spiritüel çalışmalarda dünyaya bağlı kalmayı kolaylaştırır.

 

Blog Link Ürün Unakit Bileklik

 

Geçmiş yaşam okuma terapilerine yardımcı olmak için de kullanılır. Önceki yaşamlardan gelen karma enerjisinin ve mevcut enkarnasyonun rollerinin anlaşılmasını kolaylaştırır.

İstenilen yaşamın birlikte yaratımına yardımcı olur.

Karın ve kalp çakrası ile ilintilidir. Üçüncü göz çakrasını tetikleyerek sezgisel görüntüler almak için alın üzerine yerleştirilerek kullanılabilir. Sakral (dalak) çakra üzerinde kullanıldığında kişinin refaha ulaşmasına yardımcı olur.

Terazi ve akrep burcunun taşlarındandır.

 

Blog Link Ürün Unakit Sarkaç Kolye

 

 

* UNAKİT TAŞI ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI

Aşk için Doğaltaşlar

Burçlara Göre Doğaltaşlar

Çakralara Göre Doğaltaşlar

Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI

DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA

Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması

 

<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica