Yengeç Burcuna Ne Hediye Alınır?

Yengeç Burcuna Ne Hediye Alınır?

26.06.2019
Yengeç burcu için hediye bulmakta zorlanıyorsanız, bu yazımız tam size göre.

Duygusal, hassas ve gizemli Yengeç Burcu insanı takı ve aksesuar kullanımından hoşlanır. Doğaltaşlı takılarımızdan Yengeç burcu bir arkadaşa ya da sevgiliye hediye önerilerimizi görmek için yazının içeriğine gözatmanızı öneririz.

Hediye konusunda kararsızsanız, Yengeç Burcunun uyumlu olduğu doğaltaşlar kullanılarak hazırlanmış olan doğaltaşlı yengeç burcu bilekliklerden birini seçebilirsiniz.

 

 Blog Yengeç Sallantılı Burç Bilekliği  

 Yengeç Burcu Sallantılı Doğaltaş Bileklik

Yengeç burcunun taşlarından labradorit, kuvars, yıldıztaşı, aytaşı, turmalin, akuamarin ve havlit doğaltaşlar ile birlikte Yengeç burcu simgeli antik bronz sallantı kullanılarak üretilmiştir. Özel ahşap kutusu ile birlikte Yengeç Burcu kadınları için şık bir hediye olacaktır.

 BTN - Ürün İncele

     
 Blog Yengeç 8mm Burç Bilekliği  

 

Yengeç Burcu 8 mm Doğaltaş Bileklik

Yengeç burcunun taşlarından akuamarin, havlit, yıldıztaşı, labradorit, havlit ve mat oniks doğaltaşlar ile birlikte Yengeç burcu simgeli metal boncuk kullanılarak üretilmiştir. Unisex bir model olup Yengeç Burcu kadını ve erkeği için tercih edilebilir. Ahşap kutusunda göz dolduracaktır.

 BTN - Ürün İncele

     
 Blog Yengeç kırıktaş Burç Bilekliği  

 

Yengeç Burcu Doğaltaş Bileklik

Yengeç burcunun taşlarından yeşil kuvars, yıldıztaşı, turmalin ve havlit doğaltaşlar kullanılarak üretilmiştir. Unisex bir modeldir; hem yengeç burcu kadını hem de yengeç burcu erkeği için uygun bir hediye olacaktır. Özel ahşap kutusunda gönderilecektir.

 BTN - Ürün İncele

 

 

Yengeç Burcunun uyumlu olduğu doğaltaşlar

Akuamarin, Aytaşı, Havlit, İnci, Kalsedon, Kuvars, Labradorit, Turmalin, Yıldıztaşı

Bu taşlardan üretilmiş takıları da Yengeç burcuna hediye olarak seçebilirsiniz. Bu taşlardan sizin için seçtiğimiz birkaç ürünü aşağıda bulabilirsiniz.

 

 Blog Yengeç Akuamarin Bilekliği  

 

Akuamarin Bileklik

Bereket ve uğur taşı, mutluluk taşı olarak da bilinen akumarin doğaltaşlardan üretilmiş olan akuamarin bileklik hem Yengeç erkeğine hem de yengeç kadınına uygun bir hediyedir. Ahşap kutusunda göz alıcı bir hediye olacaktır.

 BTN - Ürün İncele

     
 Blog Yengeç Havlit Sarkaç Kolye  

Havlit Sarkaç Kolye

Huzur verici ve sakinleştirici Havlit taşı duygusal yengeç burcu insanı için mükemmel bir hediyedir. Havlit çivi kolye unisex bir model olup hem Yengeç Burcu kadınına ve hem de erkeğine uygundur. Ahşap kutusu ile birlikte gönderilmektedir.

 BTN - Ürün İncele

 Blog Yengeç inci mercan bileklik  

 

İnci Mercan Bileklik

Mercan taşı ve inci rondela boncuklar kullanılarak üretilmiş olan İnci Mercan Bileklik, Özel kutusuyla birlikte Yengeç burcu kadınının estetik duygusuna hitap edecektir. Ayrıca Mercan taşının hediye edildiğinde şans getireceğine inanılır.

 BTN - Ürün İncele

     
   

 

     
 Blog Yengeç Yıldıztaşı çubuk kolye  

 Yıldıztaşı Altıgen Çubuk Kolye

Son yılların trendlerinden olan altıgen çubuk kolye. Bir enerji taşı olan yıldıztaşı Yengeç burcu insanının yaşam enerjisini yükselterek neşe ve mutlulukla dolmasını sağlayacaktır.

 BTN - Ürün İncele

     
 Blog Yengeç Yıldıztaşı şişe kolye  

 Yıldıztaşı Şişe Kolye

Yengeç burcunun taşlarından lacivert yıldıztaşı kullanılarak üretilmiş olan şişe kolyeler bu yılın çok satanlarından. Minimal tasarımlardan hoşlanan Yengeç Burcu için hoş ve zarif bir hediye olacaktır.

 BTN - Ürün İncele

 

 

Tam bir aşk insanı olan Yengeç Burcu sevgiliye aşk taşlarından üretilmiş takılar da hediye edebilirsiniz.

 

 

 Blog Yengeç Aşk Meleği Kolye  

 Aşk Meleği - Pembe Kuvars Melek Kolye

Kalp taşı ve aşk taşı olarak bilinen pembe kuvars doğaltaşlardan üretilmiş olan bu minik melek kolye aşk ve romantizmi simgelemektedir. Yengeç burcu kadının aklını başından alacak bir hediye olacaktır.

 BTN - Ürün İncele

     
 Blog Yengeç Aşk Bilekliği  

 Ametist - Pembe Kuvars Aşk Bilekliği

Pembe kuvars aşkın yüksek enerjisini taşırken, ametist ilişkiye denge, uyum ve huzur getirir. Duygusal yengeç burcu kadını için uygun bir hediye olacaktır. 

 

BTN - Ürün İncele

     
 Blog Yengeç aşk Bilekliği  

 

Aşk Bilekliği

Aşk taşları olarak bilinen ametist, pembe kuvars, kök zümrüt ve kök yakut kullanılarak üretilmiş olan bu bileklik çok renkli tasarımlardan hoşlanan yengeç burcu kadınlarına hitap etmektedir.

 BTN - Ürün İncele

 

 

* YENGEÇ BURCU ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

İLGİLİ BLOG YAZILARI

Burçlara Göre Doğaltaşlar

Kova Burcuna Ne Hediye Alınır?

Oğlak Burcuna Ne Hediye Alınır?

Yay Burcuna Ne Hediye Alınır?

Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

Aslan Burcuna Ne Hediye Alınır?

Başak Burcuna Ne Hediye Alınır?

Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI

DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA

Labradorit ve Özellikleri

Havlit ve Özellikleri

Akuamarin ve Özellikleri

Yıldıztaşı ve Özellikleri

Aytaşı ve Özellikleri

<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica