Yay Burcuna Ne Hediye Alınır?
22.11.2019
Bakımlı ve tarz sahibi yay burcu takı ve aksesuarlar kullanmaktan hoşlanır. Kendi tarzını farklı takılarla belli etmekten hoşlanır.

Enerjik ve çocuk ruhlu yay burcuna hediye seçmeden önce sizin için hazırladığımız bu yazımıza göz atmaya ne dersiniz?
Şans için Doğaltaşları Kullanmak
24.10.2019
Hayatta daha fazla şansa ihtiyacınız varsa, iyi şans kristalleri taşıyabilirsiniz. Doğaltaşlar ve kristallerin taşıdıkları enerjileri vardır. Enerjisi iyi şans ile uyumlu olan kristaller vardır. Bu kristalleri taşımak iyi şansı elde etmenin en kolay yoludur.

İyi şans kristallerini takı olarak kullanmaya, üzerinizde taşımaya ve onların enerjileriyle çalışmaya başladığınızda hayatınızın nasıl değiştiğinize şaşıracaksınız.
Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?
19.10.2019
Kendine bakan, şıklığına dikkat eden akrep burcu takı ve aksesuarlar kullanmaktan hoşlanır.

Sürprizlerden ve hediyelerden mutlu olan akrep burcuna hediye seçmenize yardım olacak bir yazı hazırladık.
Psişik Korunma için Doğaltaşlar Nasıl Kullanılır?
07.10.2019
Psişik korunma kristalleri kullanmak için psişik saldırı altında olmanıza gerek yoktur. Nazar, kıskançlık, nefret gibi duygularla size yaklaşan ya da enerjinizi emen insanlar da negatif enerji yüklenmenize neden olur.

Kendinizi yorgun, gergin, dikkati dağınık, moralsiz sıkıntılı veya ağır hissediyorsanız, negatif enerjiden arınıp pozitif enerji depolamaya ihtiyacınız olabilir.
Siyah Oniks ile Birlikte Kullanılabilecek Doğaltaşlar
02.10.2019
Doğaltaşların birbirleriyle eşleştirilmesi çok güçlü etkiler yaratabilir. Doğru taşlarla yapacağınız eşleşmelerle elde edeceğiniz enerjileri ve faydalarını artırabilirsiniz.

Bu yazımızda siyah oniks ile birlikte kullanabileceğiniz taşlardan bazılarını ve etkilerini sıraladık.
Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?
21.09.2019
Şık ve bakımlı Terazi Burcu insanına hediye seçmenizde size yardımcı olabilecek bu yazımıza bir göz atmaya ne dersiniz?

Estetik duygusu çok gelişmiş olan Terazi Burcu insanı dış görünüşüne çok önem verir. Şık ve bakımlı olmaktan hoşlanır. Zarif Terazi Burcuna şıklığını tamamlayan takılar hediye edebilirsiniz.
Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması
11.09.2019
21 günde olumlu değişim yaratabilmek için kristallerle niyet üzerinde çalışabilirsiniz.

İlk olarak niyetinizi belirleyin. Niyetiniz net olmalı. Gerçekten ne istediğinizi bilmelisiniz. Niyetinizi düşündüğünüzde, gözünüzde canlandırdığınızda mutlu, huzurlu ve enerjik hissetmelisiniz. Bundan sonra niyetinize uygun bir doğaltaş seçip çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu taşları takı olarak kullanabilir, cebinizde yahut çantanızda taşıyabilir ya da kişisel alanınızda, ofis ya da evinizde bulundurabilirsiniz.
Başak Burcuna Ne Hediye Alınır?
19.08.2019
Şık ve bakımlı Başak Burcu insanına hediye seçmekte zorlanıyorsanız bu yazımızdaki hediye önerilerine bir göz atmaya ne dersiniz?

Başak burcu insanı kendine bakmayı sever, aksesuar kullanmaya bayılır. Son derece seçici olan başak burcu simetri, düzen, renk uyumu gibi detaylara önem verir. Bunun yanında hediyenin maddi değeri değil anlamı önemlidir. Ona değerli olduğunu hissettiren hediyelerden hoşlanır.
Zenginlik ve Refah İçin 7 Doğaltaş
14.08.2019
Yaşamınızda daha fazla zenginlik ve refaha ihtiyacınız varsa, bolluk enerjisiyle titreşen kristallerden yardım alabilirsiniz. Bolluk taşlarını niyetinize göre programlayarak kullanmak hayatınıza zenginlik ve refah enerjisi getirmenin en etkili yoludur.

Enerjinizi refah enerjisine uyumlayarak yaşamınıza bolluk çekmenizi sağlayacak 7 farklı doğaltaşı sizin için derledik.
DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA
07.08.2019
Kristaller iyi ve kötü ayrımı yapmaksızın enerjileri yükseltirler. Yaşamınızdaki negatif enerjilere odaklanıp onları büyütmemeleri için kristallerinizi niyetinize göre programlamalısınız. Bu yazımızda sizin için birkaç kristal programlama yöntemini anlattık. Kendinize uygun olan yöntemi seçip taşınızı istediğiniz yönde programlayabilirsiniz.
<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica