Toplam 62 blog | 2. Sayfa
Psişik Korunma için Doğaltaşlar Nasıl Kullanılır?
07.10.2019
Psişik korunma kristalleri kullanmak için psişik saldırı altında olmanıza gerek yoktur. Nazar, kıskançlık, nefret gibi duygularla size yaklaşan ya da enerjinizi emen insanlar da negatif enerji yüklenmenize neden olur.

Kendinizi yorgun, gergin, dikkati dağınık, moralsiz sıkıntılı veya ağır hissediyorsanız, negatif enerjiden arınıp pozitif enerji depolamaya ihtiyacınız olabilir.
Siyah Oniks ile Birlikte Kullanılabilecek Doğaltaşlar
02.10.2019
Doğaltaşların birbirleriyle eşleştirilmesi çok güçlü etkiler yaratabilir. Doğru taşlarla yapacağınız eşleşmelerle elde edeceğiniz enerjileri ve faydalarını artırabilirsiniz.

Bu yazımızda siyah oniks ile birlikte kullanabileceğiniz taşlardan bazılarını ve etkilerini sıraladık.
Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?
21.09.2019
Şık ve bakımlı Terazi Burcu insanına hediye seçmenizde size yardımcı olabilecek bu yazımıza bir göz atmaya ne dersiniz?

Estetik duygusu çok gelişmiş olan Terazi Burcu insanı dış görünüşüne çok önem verir. Şık ve bakımlı olmaktan hoşlanır. Zarif Terazi Burcuna şıklığını tamamlayan takılar hediye edebilirsiniz.
Kristallerle 21 Günlük Niyet Çalışması
11.09.2019
21 günde olumlu değişim yaratabilmek için kristallerle niyet üzerinde çalışabilirsiniz.

İlk olarak niyetinizi belirleyin. Niyetiniz net olmalı. Gerçekten ne istediğinizi bilmelisiniz. Niyetinizi düşündüğünüzde, gözünüzde canlandırdığınızda mutlu, huzurlu ve enerjik hissetmelisiniz. Bundan sonra niyetinize uygun bir doğaltaş seçip çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu taşları takı olarak kullanabilir, cebinizde yahut çantanızda taşıyabilir ya da kişisel alanınızda, ofis ya da evinizde bulundurabilirsiniz.
Başak Burcuna Ne Hediye Alınır?
19.08.2019
Şık ve bakımlı Başak Burcu insanına hediye seçmekte zorlanıyorsanız bu yazımızdaki hediye önerilerine bir göz atmaya ne dersiniz?

Başak burcu insanı kendine bakmayı sever, aksesuar kullanmaya bayılır. Son derece seçici olan başak burcu simetri, düzen, renk uyumu gibi detaylara önem verir. Bunun yanında hediyenin maddi değeri değil anlamı önemlidir. Ona değerli olduğunu hissettiren hediyelerden hoşlanır.
Zenginlik ve Refah İçin 7 Doğaltaş
14.08.2019
Yaşamınızda daha fazla zenginlik ve refaha ihtiyacınız varsa, bolluk enerjisiyle titreşen kristallerden yardım alabilirsiniz. Bolluk taşlarını niyetinize göre programlayarak kullanmak hayatınıza zenginlik ve refah enerjisi getirmenin en etkili yoludur.

Enerjinizi refah enerjisine uyumlayarak yaşamınıza bolluk çekmenizi sağlayacak 7 farklı doğaltaşı sizin için derledik.
DOĞALTAŞ ve KRİSTALLERİ PROGRAMLAMA
07.08.2019
Kristaller iyi ve kötü ayrımı yapmaksızın enerjileri yükseltirler. Yaşamınızdaki negatif enerjilere odaklanıp onları büyütmemeleri için kristallerinizi niyetinize göre programlamalısınız. Bu yazımızda sizin için birkaç kristal programlama yöntemini anlattık. Kendinize uygun olan yöntemi seçip taşınızı istediğiniz yönde programlayabilirsiniz.
DOĞAL TAŞ ve KRİSTALLERİ TEMİZLEME YOLLARI
31.07.2019
Satın aldığınız bir doğaltaş sizin elinize gelene kadar pek çok işlemden geçiyor. Madenden çıkarılıyor, işleniyor, birkaç satıcının elinden geçip size ulaşıyor. Bu sırada da birçok farklı enerjiye maruz kalıyorlar. Kristallerin size ulaşana kadar toplamış olduğu negatif enerjiler büyüyerek sizin hayatınıza da olumsuz yönde etki etmemeleri, programlamadan sonra daha iyi performans göstermeleri ve sağlıklı enerji çalışmaları yapılabilmesi için doğaltaş ve kristallerin enerjik olarak temizlenmesi gerekir.
Yedi Top Çakra Seti Nasıl Kullanılır?
22.07.2019
Yedi top çakra seti, yedi farklı renkte yedi farklı küre doğal taş içeren bir tür kristal ızgaradır. Bu yedi doğal taşın her biri farklı çakra ile uyumludur. Çakraları uyarıp dengelemenin dışında şifa çalışmaları, hayallerinizi yaratmak için niyet çalışmaları, takılarınızı dokundurarak temizleyebilme ve feng shui dekorasyonu gibi kullanım alanları da vardır.
Aslan Burcuna Ne Hediye Alınır?
16.07.2019
Aslan burcu insanına hediye seçmeden önce bu yazımıza bir göz atmaya ne dersiniz?

Neşeli ve eğlenceli Aslan Burcu şıklığına her zaman özen gösterir. Kendisini özel hissettiren hediyelerden hoşlanır. Güzelliğe, şıklığa ve ışıltıya değer veren Aslan Burcu için önerebileceğimiz hediyeleri sizin için derledik.
<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica