ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Satın alınan ürünün bedeli 3 iş günü içerisinde hesaplarımızdan birisine ulaşmadığı taktirde siparişiniz otomatik olarak iptal edilecektir. Satın alma işlemini hızlandırmak için işlem dekontunu iletişim formunu kullanarak veya firmamıza e-mail ile gönderebilirsiniz. Banka hesap numaralarımıza buradan ulaşabilirsiniz.


2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada anlaşmalı kredi kartları ile 2-3-6-9-12 ay taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir. Kredi kartı ödemeleri için İyzico ödeme sistemini kullandığımızdan, kredi kartı ekstrenizde ‘İyzico’ isimleri görünecektir. İyzico ile Cardfinans, +Bonus, maximum, Paraf, World, Axes ve BKM Expres kartlarını kullanarak, 2, 3, 6, 9,12 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Taksitli işlemlerde vade farklarını siz saygıdeğer müşterilerimize yansıtmıyoruz. Dolayısı ile peşin fiyatına taksit imkanından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Yukarıda adı geçen kartlar dışında geri kalan tüm kredi ve alışveriş kartları ile de (alışveriş özellikli ATM kartları da dahil) tek çekim alışveriş imkanı sizler için sunulmaktadır. 


3 - Posta Çeki Havalesi

PTT Bank aracılığı ile posta çeki hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Satın alınan ürünün bedeli Posta çeki hesabımıza 3 iş günü içerisinde işlenmez ise siparişiniz otomatik olarak iptal edilecektir. Posta çeki hesap numaramıza buradan ulaşabilirsiniz.


4 - Kapıda Nakit Ödeme

Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

5 - Alternatif Ödeme Sistemi

Uluslararası güvenilirliğe sahip İyzico Ödeme Sistemleri sayesinde; ister bakiyenizden, isterseniz de kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz.TESLİMAT


Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.

<.async-hide { opacity: 0 !important} (function(a,s,y,n,c,h,i,d,e){s.className+=' '+y;h.start=1*new Date; h.end=i=function(){s.className=s.className.replace(RegExp(' ?'+y),'')}; (a[n]=a[n]||[]).hide=h;setTimeout(function(){i();h.end=null},c);h.timeout=c; })(window,document.documentElement,'async-hide','dataLayer',4000, {'GTM-MV74JQJ':true}); Yandex.Metrica